Przejdź do treści

Pobyt

Wczasy w siodle to świetny pomysł dla osób które lubią aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody i towarzystwie wspaniałych zwierząt, jakimi są konie.

Czas ten można spędzić intensywnie jeżdżąc nawet 3 godziny dziennie!


ośrodek jeździecki Qń

Można też potraktować pobyt bardziej relaksacyjnie – jako prawdziwe WCZASY w siodle i – poza korzystaniem ze sporadycznych jazd, pospacerować, pojeździć na rowerze po pięknej okolicy i posiedzieć przy ognisku, grillu lub kominku, lub jesienią – pójść na grzyby.

Dzięki dobrze przygotowanym koniom i wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej, zdeterminowani i wysportowani uczestnicy mają możliwość już w trakcie weekendowego pobytu uczestniczyć w wyjeździe w teren!

Oferta jest skierowana do osób indywidualnych, rodzin i grup zorganizowanych.
Przyjeżdżając do nas nie musicie się martwić, co zrobić ze swoim pupilem – zwierzęta towarzyszące są u nas mile widziane.


Na terenie naszego ośrodka posiadamy: salę kominkową, altanę ogniskową, miejsce na grilla, ściankę wspinaczkową, stół do tenisa oraz salkę kinową, a dla dzieci również plac zabaw, dzięki czemu weekend czy dłuższe wczasy są bardziej atrakcyjne dla rodzin :)

Od najbliższego kąpieliska nad Jeziorem Wielkim Cekcyńskim dzieli nas odległość 3 km.Plan pobytu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb gości.